HX48A Banner hammer breaker

Nowa gama minikoparek z serii A

Zacznij wyznaczać nowe standardy już dzisiaj

Przedstawiamy nową gamę minikoparek z serii A od 1 do 8,5 tony. Nie są to jednak tylko standardowe maszyny — HD Hyundai wyznacza nowe standardy branżowe w każdym wymiarze, od komfortu po precyzję sterowania. Dowodem na to jest nagroda Red Dot Design. Zamień swoją obecną markę na maszyny HD Hyundai i już dziś zacznij razem z nami wyznaczać nowe standardy.

Wyznaczamy nowe standardy w zakresie wydajności i osiągów

Nowy silnik Stage V zapewnia lepsze osiągi, spełniając przy tym normy emisji bez konieczności stosowania specjalnych urządzeń oczyszczających spaliny. Do wyboru są modele bez zwisu tylnego lub konwencjonalne z minimalnym zwisem tylnym oraz wersje z kabiną lub zadaszeniem, aby umożliwić optymalne dobranie maszyny do danego zastosowania. Dwukierunkowa pomocnicza instalacja rurowa w standardzie, wysuwane gąsienice i regulowany lemiesz spycharki — wszystko to pomaga poprawić wydajność.

HX17A Z Hyundai Compact Excavator Digging against wall

Wyznaczamy nowe standardy w zakresie komfortu i precyzji sterowania

Nasze nowe minikoparki z serii A mają 5-calowy wyświetlacz LCD umożliwiający łatwe wybieranie ustawień oraz szybki dostęp do kluczowych funkcji i operacji. Wyświetlacz ma także klasę wodoszczelności IP68, co jest szczególnie istotne w przypadku modelu z zadaszeniem. Regulacja ciśnienia hydraulicznego w instalacji pomocniczej w kabinie i proporcjonalne sterowanie palcami dla komfortowej obsługi.

HX19A Z Hyundai Compact Excavator Cab

Wyznaczamy nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa

Minikoparki HD Hyundai wyróżniają się najwyższymi standardami bezpieczeństwa i są wyposażone w najnowocześniejsze funkcje, niektóre dostępne tylko w naszych koparkach. Automatyczna blokada bezpieczeństwa, osłony wysięgnika, ramienia i siłownika łyżki, system przeciwkradzieżowy i solidna konstrukcja kabiny to tylko niektóre z funkcji bezpieczeństwa pomagających chronić zarówno operatora, jak i maszynę.

HX40A Z Hyundai Compact Excavator breaker hammer

Wyznaczamy nowe standardy w zakresie obsługi serwisowej

Prawdziwa wartość tych maszyn kryje się w ich trwałości, którą zawdzięczają solidnym konstrukcjom, zoptymalizowanemu układowi przewodów hydraulicznych, a także łatwemu dostępowi na potrzeby prac konserwacyjnych oraz długim okresom międzyobsługowym. Ponadto nasz nowatorski system telematyczny Hi MATE zapewnia właścicielom i operatorom dostęp do najważniejszych informacji o maszynie zarówno z jej wnętrza, jak i zdalnie.

HX35A Z Hyundai Compact Excavator Service Access

Nowa gama minikoparek z serii A

HX17A Z

Dowiedz się więcej
Operating Weight 1.7 tonnes
Engine Kubota D902
Max Power 12.1 kW
Bucket 0.04 m³

HX19A

1.9 tonne Hyundai Compact Excavator
Dowiedz się więcej
Weight   1.9 tonnes
Engine Kubota D902
Max Power 12.1 kW
Bucket 0.04 m³

HX35A

3.5 tonne HD Hyundai compact excavator
Dowiedz się więcej
Weight   3.5 tonnes
Engine Kubota D1703
Max Power 18.5 kW
Bucket 0.09 m³

HX40A

4 tonne HD Hyundai compact excavator
Dowiedz się więcej
Weight   4 tonne
Engine Yanmar 4TNV88C
Max Power 29.1 kW
Bucket 0.09 m³

HX48A Z

4.8 tonne HD Hyundai compact excavator
Dowiedz się więcej
Weight   4.8 tonnes
Engine Yanmar 4TNV88C
Max Power 29.1 kW
Bucket 0.13 m³

Aby zacząć wyznaczać nowe standardy

Skontaktuj się z dealerem HD Hyundai